ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2017

 

Ονοματεπώνυμο

Σχολή επιτυχίας

Πόλη-Ίδρυμα

1
ΜΟΥΤΑΦΤΣΗ                                              ΙΩΑΝΝΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ
 ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΤΕΙΟ
2
ΜΑΡΚΟΥ                                                ΣΤΕΛΛΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
ΑΘΗΝΑ
3
ΛΑΜΠΡΟΥ                                                    ΕΛΕΝΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
4
ΛΙΟΥΜΗ                             ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΘΗΝΑ
5
ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ                                         ΕΛΕΝΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
ΤΡΙΠΟΛΗ
6
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ                             ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
7
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΣΟΓΛΟΥ                       ΙΩΑΝΝΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
ΑΘΗΝΑ
8
ΜΑΡΚΟΥ                                                        ΔΑΦΝΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
ΠΑΤΡΑ
9
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ                                ΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
ΑΘΗΝΑ
10
ΜΠΑΜΠΥΛΙΝ                              ΝΙΚΗΤΑΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΑ
11
ΤΣΑΝΤΡΙΖΟΥ                                ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 
ΛΑΡΙΣΑ
12
ΚΑΡΛΟΒΙΤΣ                                   ΜΑΡΙΛΕΝΑ
Α.Σ.ΠΑΙ.ΤΕ
 
13
ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ                               ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ
ΑΘΗΝΑ
14
ΚΑΛΟΜΠΑΤΣΙΟΣ                                ΣΤΕΛΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
15  
ΙΒΑΝΙΔΗΣ                                    ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 
 
ΓΡΕΒΕΝΑ
16  
ΣΑΚΑΛΙΔΗΣ                               ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 
 
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
17  
ΠΑΤΣΙΟΥΡΙΔΟΥ                                           ΖΩΗ
 
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ
 
ΚΙΛΚΙΣ
18  
ΣΑΦΑΚΑ                                           ΓΕΩΡΓΙΑ
 
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ
 
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
19  
ΛΟΤΣΙ                                      ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 
 
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
20  
ΜΑΥΡΟΥΛΑΚΗ                                ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
 
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 
 
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
21  
ΝΟΥΣΙΑΣ                                                     ΧΡΗΣΤΟΣ
 
ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ
 
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
22  
ΠΑΠΑΔΟΠΕΡΑΚΗΣ                         ΜΑΝΩΛΗΣ
 
ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ
 
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
23  
ΑΝΑΖΙΚΟΣ                                    ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ
 
ΚΑΒΑΛΑ
24  
ΖΩΤΟΣ                                                         ΜΙΧΑΛΗΣ
 
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ
 
ΚΑΒΑΛΑ
       
       
       
       
       
       

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2016

 

   Ονοματεπώνυμο  

                        Σχολή επιτυχίας

                                       ΤΣΙΡΓΙΩΤΗ                                                                          ΝΑΤΑΣΑ                           ΝΟΜΙΚΗ   (ΘΕΣ/ΚΗ)  
                                      ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ                                                                         ΜΑΡΙΑ                         ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  (ΑΘΗΝΑ)  
                                     ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ                                                                     ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ  (ΡΟΔΟΣ)  
                                    ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ                                                                      ΧΡΗΣΤΟΣ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)  
                                       ΓΕΩΡΓΑΡΟΣ                                                                          ΒΑΣΙΛΗΣ    ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε  (ΠΕΙΡΑΙΑ)  
                                      ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ                                                                          ΓΙΩΡΓΟΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ  (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
                                        ΗΛΙΑΔΗΣ                                                                          ΔΗΜΗΤΡΗΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)  
                                        ΚΥΔΩΝΗΣ                                                                            ΓΙΩΡΓΟΣ                      ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε (ΣΠΑΡΤΗ)  
                                     ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ                                                                        ΜΑΡΙΟΣ    ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)  
                                          ΡΗΓΟΣ                                                                             ΒΑΣΙΛΗΣ    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
                                          ΖΩΤΟΣ                                                                             ΜΙΧΑΛΗΣ   ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ  ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ    (ΚΑΒΑΛΑ)  
                                       ΑΝΑΖΙΚΟΣ                                                                         ΝΙΚΟΛΑΣ   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΡΥΠΑΝΣΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
                                          ΚΑΡΑΙ                                                                            ΔΙΟΝΥΣΗΣ   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)  
                                       ΚΑΡΥΩΤΗΣ                                                                         ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ  
                                  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ                                                                     ΓΙΑΝΝΗΣ   ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)  
                                        ΜΠΑΔΑΣ                                                                           ΔΙΟΝΥΣΗΣ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΟΖΑΝΗ)  
                                         ΤΟΝΤΙ                                                                              ΑΓΓΕΛΟΣ   ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)    

 ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2015

 

Ονοματεπώνυμο

  Σχολή επιτυχίας

 

1   ΚΑΤΣΑΡΟΥ                         ΜΙΧΑΕΛΑ    ΝΟΜΙΚΗ   (ΑΘΗΝΑ)  
2   ΠΑΤΣΙΟΥΡΙΔΟΥ                 ΒΑΓΙΑ    ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ  (ΑΘΗΝΑ)  
3   ΜΠΟΥΣΙΟΣ                         ΒΑΣΙΛΗΣ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  (ΑΘΗΝΑ)  
4   ΚΑΠΝΙΣΗΣ                         ΘΕΟΔΩΡΟΣ    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΠΑΤΡΑ)  
5   ΠΛΑ'Ι'ΤΗ                           ΜΑΡΙΑ    ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  (ΑΘΗΝΑ)  
6   ΤΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ                   ΝΙΚΟΛΕΤΑ    ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)  
7   ΠΛΑ'Ι'ΤΗ                           ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)  
8   ΧΡΗΣΤΟΥ                           ΜΑΡΙΝΑ    ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ  & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)  
9   ΑΛΕΞΑΚΗ                           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ   & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  Τ.Ε.  (ΑΘΗΝΑ)  
10   ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ                   ΛΑΜΠΡΟΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ  
11   ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗΣ                   ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ   ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ   Τ.Ε (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)  
12   ΚΑΛΤΣΑΣ                             ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ)  
13   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ                   ΣΟΦΙΑ   ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ  
14   ΡΗΓΟΣ                             ΒΑΣΙΛΗΣ   ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)  
15   ΤΟΝΤΙ                             ΑΓΓΕΛΟΣ   ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)  
16   ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ               ΧΡΗΣΤΟΣ   ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)  
17   ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ           ΗΡΩ   ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)  
18   ΚΑΡΑ'Ι'                           ΔΙΟΝΥΣΗΣ   ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)  
19   ΚΑΡΔΑΣΗ                         ΜΑΡΙΑ   ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ  ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)  
20   ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ                   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ & ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ  
21   ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗ   ΕΛΕΝΗ   ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)  
22   ΝΟΜΙΚΟΣ                     ΓΙΑΝΝΗΣ   ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)  

 ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ  2014

 

Ονοματεπώνυμο

Σχολή επιτυχίας

Ίδρυμα

1 ΖΗΣΑΚΗ             ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
2 ΚΑΠΑΡΟΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
3 ΤΣΑΒΑΛΑ             ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ,                                     ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟ
4 ΠΑΤΣΙΟΥΡΙΔΟΥ       ΒΑΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
5 ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
6 ΣΥΛΑΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
7 ΔΡΕΛΙΩΖΗ        ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
8 ΣΑΦΑΚΑ       ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ                      ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
9 ΑΦΑΛΙΔΗΣ        ΣΑΒΒΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
10 ΧΑΛΚΙΔΗ              ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ  ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑΣ
11 ΤΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12 ΠΛΑ'Ι'ΤΗ              ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
13 ΜΠΟ'Ι'ΚΑ                ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
14 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΟΝΤΟΣ  (ΑΘΗΝΑ) ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
15 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 
16 ΧΟΤΖΑ                ΑΛΝΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)  ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
17 ΓΟΥΝΕΛΑ            ΗΛΕΚΤΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)  ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
18 ΠΕΡΙΚΟ           ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)  ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
19 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ                & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
20 ΛΙΑΠΗ           ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
21 ΜΠΟΥΡΜΠΟΣ       ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε  (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
22 ΚΑΠΝΙΣΗΣ          ΘΩΜΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)  ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
23 ΚΑΠΝΙΣΗΣ           ΘΟΔΩΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  Τ.Ε (ΧΑΛΚΙΔΑ)  ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
24 ΖΑΚΑΣ        ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  Τ.Ε (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
25 ΚΑΤΩΜΕΡΗ            ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ       ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ) ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
26 ΤΣΑΝΑ'Ι'        ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ         (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)  ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
27 ΚΑΡΠΕΤΑ           ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΛΑ'Ι'ΚΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
28 ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)  ΤΕΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
29 ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ     ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ) ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
30 ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΑΝΩΤΑΤΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ